Superviseeritavad pereterapeudid

Lii Kaudne

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli kasvatusteaduste magistriõppe ning täiendanud ennast põhjalikult teadveloleku, loovteraapiate ning sotsiaalsete ja enesekohaste oskuste erinevate metoodikate valdkonnas. Üle kümne aasta olen töötanud laste ja noortega ning nende peredega. Olen läbinud pereteraapia kolmeaastase väljaõppe. Mul on rõõm teha tööd, mis mu silmi sära toob ning mind inimesena inspireerib. Töötan superviseeritava pereterapeudina ning teadveloleku ja enesejuhtimisoskuste koolitajana. Oma praktilisest tööst ning omandatud teadmistest inspireerituna olen loonud õppeprogramme nii lasteaialastele, põhikooliõpilastele kui ka peredele. Töös ja igapäevaelus olen kantud mõttest – ei ole olemas probleeme, millel puuduvad lahendused, lihtsalt lahendusega ei ole veel tegeletud või ei ole veel sobiva lahenduseni jõutud. Olen abielus ja minu peres kasvab kaks imelist õpetajat – 9-aastane tütar ja 11-aastane poeg. Abikaasaks ja emaks olemine on andnud mulle kogemuse, et suhetes kasvame läbi elukaare.

+372 52 57 253

lii.kaudne@gmail.com

Julia Laanemets

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia magistriõppe cum laude(oman koolipsühholoogi kutset, tase 7), lisaks oman kraade pedagoogikas ja eesti filoloogias. Peale pereteraapia kolmeaastase väljaõppe lõpetamist läbin pereterapeudina superviseeritavat praktikat. Oma töös kombineerin pereteraapiat skeemiteraapiaga, milles oman rahvusvahelist sertifikaati (olen läbinud nii täiskasvanute kui laste ja noorte skeemiterapeudi väljaõppe). Olen koolitaja-suhtlemistreener ning positiivse vanemluse programmi “Imelised aastad” grupijuht. Nõustamis- ja teraapiatöös aitavad lisaks pere- ja skeemiteraapiale teadmised motiveerivast intervjueerimisest, lahenduskesksest lühiteraapiast, positiivsest psühholoogiast (sh teadvelolekust) ja mänguteraapiast. Töös lastega aitab mind mu karvane assistent Tupsu. Kuulun mitmesse erialaliitu, nende hulgas Eesti Pereteraapia Ühingusse, Eesti Skeemiteraapia Assotsiatsiooni ja Rahvusvahelisse Skeemiteraapia Ühingusse. Pakun teraapiateenust peredele ja paaridele eesti ja vene keeles oma praksises Tartus.

https://www.julialaanemets.ee/

jlerapraksis@gmail.com

Maire Latvala

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli usuteaduskonna doktorikraadiga, spetsialiseerudes hingehoiule. Paralleelselt ülikooliõpingutega olen töötanud Pärnu metodisti kiriku vaimulikuna. Mul on kogemus ka tööst noorte ja üliõpilastega. Soov inimesi nende muredes oskuslikumalt aidata on juhtinud mind pereteraapia õpinguteni. 2014. aasta sügisel läbisin pereteraapia sissejuhatava kursuse, 2015-2017 läbisin perekonna psühhoterapeutide 3-aastase pädevuskoolituse. 2018. aastast alates olen superviseeritav pereterapeut. Olen abielus ja mul on kaks väikest poega, kelle kõrvalt osalise koormusega pereterapeudina tegutsen. Elus võib ette tulla mitmeid hetki, mil vajame tuge. Mõned otsustavad hetked on väga positiivsed, ent siiski võivad tekitada stressi: partneri leidmine ja kooselu algus, lapse sünd, laste arengu erinevad etapid, teismeea otsingud ja kodust lahkumine, eneseotsingud, karjäärivalikud. Teised hetked võivad olla suisa valusad: kui toimuvad tülid, minnakse lahku, kui armas inimene jääb raskelt haigeks või sureb. Sellistel hetkedel võib vahel kasu olla kellestki kõrvalseisjast, kes siiralt kuulab, peegeldab, väheke suunab. Pereteraapia on sellistel puhkudel hea vahend, mille kaudu elu keerdkäike lahti mõtestada. Julgustan kindlasti pereteraapiasse tulema, mitte enda mõtetega üksi jääma.

5151 047

maire_i@yahoo.com

Tel. number

+372 5 219 240

E-post

kiira@perekonsultatsioonid.ee

Perekonsultatsioonid OÜ;  Tartu, Riia 15B, 51010
Reg. Nr: 11478621
Majandustegevusteade nr: 159297
SEB a/a EE521010220106834018

Powered by