Post Details

Tiiu Bolzmanni töötuba “Professionaalne enesehooldus terapeutidele vol 2”

Meil on rõõm teatada, et tunnustatud pereterapeut Tiiu Bolzmann tuleb taas Eestisse! Sel korral viib ta läbi 2-päevase töötoa “Professionaalne enesehooldus terapeutidele vol 2”!

 

Töötoa fookuses on töö enda emotsioonidega, mille käigus kasutatakse ka perekonstellatsioone.

 

Üritus toimub 05.-06.08.2022 Tartus.

Tiiu Bolzmann

TIIU BOLZMANN on eesti päritolu rahvusvaheliselt tuntud pereterapeut ja süsteemne konstellöör, Argentiinas Buenos Aireses Ladina-Ameerika Perekonstellatsioonide ja Süsteemsete Lahenduste Keskuse asutaja ning süsteemsete lahenduste temaatilise kirjastuse Alma Lepik looja.

 

Osalema on oodatud eelkõige pereterapeudid ja muudes valdkondades töötavad psühhoterapeudid, aga ka kõik teised inimestega töötavad spetsialistid.

 

Osalemistasu:
• registreerumisel kuni 31. mai 200 eurot
• registreerumisel alates 1. juunist 230 eurot
• registreerumisel ja tasumisel toimumispäeval 260 eurot

 

Toimumise koht: Tartu, Riia 2, VSpa Hotelli Konverentsikeskus
Kellaaeg mõlemal päeval: 10.00-13.30 ja 15.00-18.30
Registreerumine: https://forms.gle/aYag824fvdDYwqMYA
Täiendav info: info@perekonsultatsioonid.ee

 

Tiiu Bolzmann, MA sündis 1946. aastal eesti põgenike laagris Saksamaal. Õppis Frankfurdi Ülikoolis filosoofiat, pedagoogigat ja sotsioloogiat. 1983. aastal jätkas õpinguid Austrias, kõigepealt Carl Rogersi kliendikeskse teraapia suunal ja seejärel õppis süsteemset pereteraapiat. Töötas terapeudi, ülikooli õppejõu, väljaõpete läbiviija ja organisatsioonide nõustajana. 1990. aastal tutvus Bert Hellingeriga, kelle käe all õppis tundma perekonstellatsioonide tööd. Kümme aastat hiljem alustas ta perekonstellatsioonide töö väljaõpetega Argentiinas, kus asutas esimese Bert Hellingeri Instituudi Ladina-Ameerikas mille nimi on täna Centro Latinoamericano de Constelaciones Familiares http://www.constelamerica.com.ar Instituudi väljaõppe programmid on jõudnud Tšiilisse, Uruguaisse, Paraguaisse, Brasiiliasse, Peruussse, Boliiviasse, Ekvadori, Kolumbiasse, Mehhikosse, Hispaaniasse. Samuti asutas ta Instituudi juures kirjastuse Alma Lepik, kus tõlgitakse hispaania keelde ja antakse välja süsteemse teraapia alast kirjandust. https://www.almalepik.com.ar. Tiiu Bolzmann oli keskuse direktor kuni 2020. aastani, mil ta kolis Hamburgi, et olla lähemal oma tütre perele.

 

Alates 2016 aastast õpib Tiiu Bolzmann Thomas Hübli juures (https://thomashuebl.com/about/), kes on käesolevat laialt tuntud kui spirituaalne õpetaja. Õppe teemaks on kollektiivne ja põlvkondadeülene trauma. Tiiu osaleb arendajana Thomas
Hübli Pocket Project-is (https://thomashuebl.com/about/pocket-project/), olles Pocket Projecti Argentiina suuna uurimisprojekti juht ja arendaja.

 

Lisaks sellele koolitab Tiiu online perekonstellatsioonide väljaõppegruppides Argentiinas ja Hispaanias, töötab kiindumussuhte traumadega klientidega ja teeb töötubasid.

 

Tiiu on kirjutanud mitu raamatut hispaania keeles. Eesti keeles on 2013. aastal ilmunud raamat „Perekonna varjatud seadused. Suhete käsiraamat sünnist surmani“.

 

Tiiu räägib lähemalt oma elukäigust, kujunemisest ja perekonstellatsioonidest Raadio 2 saates Hallo, Kosmos!: http://r2.err.ee/v/hallokosmos/saated/4a6e28e1-8d54-49af-860b-b06da468efca

 

OLULINE!
Jälgime Vabariigi Valitsuse poolt esitatud nõudeid ruumide täitumise ja terviseohutuse kohta. Seoses sellega võib toimuda muudatusi ürituse korralduses. Töötoa ärajäämisel tagastatakse osavõtutasu täies mahus.

 

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga