Pereteraapia õpilased

Julia Laanemets

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli psühholoogia magistriõppe cum laude (oman koolipsühholoogi kutset, tase 7 ja karjäärinõustaja kutset, tase 6), lisaks oman kraade pedagoogikas ja eesti filoloogias. Nõustan igapäevaselt lapsi, noori ja nende vanemaid Tartu haridussüsteemis.

Oma töös kombineerin õpitavat pereteraapiat skeemiteraapiaga (olen läbinud nii täiskasvanute kui laste ja noorte skeemiterapeudi väljaõppe). Olen koolitaja-suhtlemistreener ning positiivse vanemluse programmi “Imelised aastad” grupijuht.

Nõustamis- ja teraapiatöös aitavad lisaks pere- ja skeemiteraapiale teadmised motiveerivast intervjueerimisest, lahenduskesksest lühiteraapiast, positiivsest psühholoogiast (sh teadvelolekust) ja mänguteraapiast. Töös lastega aitab mind mu karvane assistent Tupsu.

Kuulun mitmesse erialaliitu, nende hulgas Eesti Pereteraapia Ühingusse, Eesti Skeemiteraapia Assotsiatsiooni ja Rahvusvahelisse Skeemiteraapia Ühingusse.

Olen abielus ja peres kasvab teismeline tütar. Enda tassi aitavad täita lähedaste armastus, liikumise rõõm, looduse ilu, loomade siirus, muusika võlu ja raamatute tarkus.

Pakun teraapiateenust lastele, peredele ja paaridele Tartus eesti ja vene keeles. Huvi korral võta ühendust jlerapraksis@gmail.com.