Psühhodraama grupp võtab sügisest juurde uusi liikmeid

TERE TULEMAST PSÜHHODRAAMA GRUPPI!

2017 aasta sügisel saab Tartus jälle liituda psühhodraama enesearendus- ja teraapiagrupiga. Oktoobris võtame juurde uusi liikmeid.

Psühhodraama on tegevuslik grupitöö meetod. See sobib neile, kes soovivad ja on valmis tegema muutusi endas ja oma elus. Grupitöö käigus saad ennast paremini tundma õppida, leida uusi viise oma elu mõnusamaks muutmiseks ja eluraskustest jagusaamiseks. Psühhodraama meetodi kohta saad lähemalt infot www.morenokeskus.ee või näiteks sisestades otsingumootoritesse märksõna „psühhodraama“ või „psychodrama“.

Kohtume regulaarselt kümnel nädalavahetusel oktoobrist kuni septembrini reedeti kl. 18 – 21 ja laupäeviti kl. 10 – 17 ja pühapäeviti kl. 10-15. Juulis ja augustis tööd ei toimu.

Kursust viib läbi psühhodraama lavastaja (CP), kliiniline psühholoog ja pereterapeut Kiira Järv.

Toimumise kuupäevad: 20.- 22. oktoober, 17.-19. november, 15.-17. detsember 2017 ja 12-14. jaanuar, 9.-11. veebruar, 9.-11. märts, 6.- 8. aprill, 4.- 6. mai, 8.-10. juuni, 7.- 9. september 2018.

Toimumise koht:
Riia 15B (sissekäik Pepleri tänavalt), IV korrus, Perekonsultatsioonid OÜ

Kursuse maksumus:
Osalustasu 110 eurot nädalavahetuse eest. Maksta saab osadena või muul sobival viisil vastavalt kokkuleppele.

Registreerumine kursusele ja eelintervjuule.
Registreerumisel lepime kokku vestluse aja. Sellel kohtumisel terapeudiga saad küsida oma küsimusi grupi ja psühhodraama kohta ning arutleda, kas praegu on Sinu jaoks õige aeg ja mõjuv põhjus grupis osaleda.
Kui otsustad kindlalt osaleda, püüa seada oma plaanid nii, et saaksid kohal olla igal nädalalõpul. Retk koos grupiga on protsess, kus igaüks on oluline.

Info ja registreerimine:
Kiira Järv 52 19 240 või e-mail: kiira@perekonsultatsioonid.ee